#2016-07-11 01:08:01 

tyciakicia

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Krynica

Wiek: 28

Witam serdecznie. Chcę wysłać syna na rehabilitację gdyż na początku roku uległ wypadkowi i kuleje. Lekarz powiedział nam że teraz wszystko zależy od rehabilitacji a na forum znalazłam informacje ze najskuteczniejsze są ośrodki rehabilitacyjne położone nad morzem. Alternatywnie znalazłam kilka na mazurach i w górach i zastanawiam się co wybrać. Słyszałam że morze przyspiesza rehabilitacje i leczenie różnych chorób, ale ile w tym jest prawdy? Zależy mi na najlepszym wyborze więc gdyby ktoś mógł mi doradzić to byłoby świetnie. Pozdrawiam.
#2016-07-11 03:03:20 

Zenek

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Sieradz

Wiek: 37

Jestem zawodowym kierowcą i miałem kiedyś bardzo poważny wypadek po ktorym nie dawano mi za duzych szans na chodzenie. Starałem się na rehabilitacjach, dawałem z siebie wszystko ale efekty byly mizerne. Moja żona znalazła mi niedrogi nadmorski ośrodek do którego nie bardzo chciałem jechać, ale w koncu zgodzilem sie na taka rehabilitacje i o dziwo cos tam drgnelo. Nie wiem czy to kwestia powietrza, atmosfery, profesjonalizmu, nie mam pojecia. Krok po kroku wrocilem do formy i nawet do zawodu wiec stwierdzam ze warto.

#2016-07-11 05:15:46 

Bart

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Konin

Wiek: 26

cześć. Trzy lata temu wysłałem córkę na tanie turnusy rehabilitacyjne nad morzem w Klinika RCV, bo miala komplikacje po zlamaniu. Samotnie wychowuje dwojke dzieci i roznie to bywa z pieniedzmi, a na zdrowiu nie ma co oszczedzac. Jej przypadek nie byl skomplikowany albo trudny, ale mimo wszystko wolałem zapewnić takie wsparcie i opiekę jakie były w moim zasięgu. Rzeczywiście morze jakoś pozytywnie wpływa na leczenie bo dziś nie ma śladu po urazie.

#2016-07-11 07:51:45 

MarzenaKwidzyn

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Kwidzyn

Wiek: 31

A co sądzicie o wyjazdach zdrowotnych dla osób starszych. Wiadomo jakie kolejki są do sanatoriów a mojemu tacie przydaloby sie troche ruchu i odpoczynku. Warto wyslac go na taki wyjazd? Mam akurat na oku fajny osrodek, ale chce zeby byl zadowolony i wrocil zdrowszy.
#2016-07-11 09:48:26 

Zenek

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Sieradz

Wiek: 37

Morze to przeciez idealne miejsce na wyjazd zdrowotny. Wielu ludzi jeździ i i to pomaga wiec nie ma co sie zastanawiac tylko pakowac tate i wieźć do osrodka. Kto by sie nie ucieszył z takie go prezentu? Sam bym z chęcią się wybrał :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015