#2019-07-19 02:10:09 

Moody

Użytkownik

Posty: 43

Skąd: Tarnobrzeg

Wiek: 29

Cześć wszystkim. Rzadko kupuję buty, tak samo jak niezbyt często chodzę na zakupy, jednak zdążyłem zauważyć, że tabele rozmiarów w poszczególnych sklepach mogą różnić się od siebie. W butach niektórych marek czuję się dobrze w rozmiarze 40, zaś w innym sklepie pasują na mnie nieco większe lub mniejsze buty. To samo tyczy się ubrań. Teraz chcę zainwestować w nowe Adidasy i chętnie dowiem się, czy mieliście jakieś przygody z rozmiarówką oraz w jaki sposób dobieraliście idealne buty. Mam nadzieję, że mi w tym pomożecie!
#2019-07-19 02:23:27 

Szalonooki

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Zawiercie

Wiek: 27

Hej! Jeśli zmierzysz długość stopy i będziesz znał tę wartość na pamięć, to rozczytasz się raczej w każdej tabeli rozmiarów dotyczącej butów.
#2019-07-19 03:06:02 

Moody

Użytkownik

Posty: 43

Skąd: Tarnobrzeg

Wiek: 29

Pamiętam, że nawet z tym miałem problem, bo mój duży palec jest o kilka milimetrów większy od pozostałych i sam już nie wiedziałem, jak prawidłowo zmierzyć stopę.
#2019-07-19 03:53:03 

Lucy

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Katowice

Wiek: 26

Och, faceci! Na stronie internetowej https://ctxsport.com/rozmiarowka-adidas/ dostępny jest cały asortyment produktów Adidas, ale także wskazówki dotyczące tego, jak prawidłowo zmierzyć palec.Tabela rozmiarów Adidas na stronie jest podzielona na kategorie obuwia, ponieważ inaczej wygląda rozmiarówka dla kobiet, inaczej dla mężczyzn, z kolei buty dla dziecka dobierasz zupełnie inaczej. Pisz, jak masz pytania, ale raczej wszystko jest tam czytelne i dobrze przedstawione, więc nie powinieneś mieć problemów z dobraniem właściwego produktu dla siebie.
#2019-07-19 04:58:56 

Liza

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Opole

Wiek: 33

Na stronie ctxsport.com są też przykłady ukazujące, jak dobrać buty zgodnie z rozmiarówką.
#2019-07-19 07:17:24 

Bart

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Konin

Wiek: 26

Ja nie miałem kłopotu z dobraniem butów zgodnie z rozmiarówką marki Adidas. Dzięki odpowiedniom informacjom na stronie zakupy internetowe są bezpieczne i wykluczasz możliwość, że zakup będzie nietrafiony i produkt nie będzie dopasowany do Ciebie. Tabela rozmiarów Adidasów zawiera kilka kategorii, za pomocą których szybko zorientujesz się w rozmiarach butów sportowych dla mężczyzn.
#2019-07-19 09:10:30 

Moody

Użytkownik

Posty: 43

Skąd: Tarnobrzeg

Wiek: 29

Bardzo Wam dziękuję za wszystkie wskazówki i komentarze :).
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015