#2018-07-16 05:51:00 

Niewiarygodna82

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Poznań

Wiek: 27

Mnie fascynują tradycyjne elementy wystroju pomieszczeń, gdyż są wypróbowane i nieprzemijalne. Lubię sprawdzone żarówki dekoracyjne, jakie dodają pomieszczeniom klimatu, czego nie można powiedzieć o nowoczesnych świetlówkach. Żarówki Edisona świetnie komponują się ze stylowymi lampami vintage, jakie da się rozmieścić zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurach. Lampy vintage mogą pełnić funkcję użytkową oraz dekoracyjną. Charakteryzuje je głównie nieskomplikowana konstrukcja i barwa czerni oraz chromu.
#2018-07-16 06:37:08 

Wila

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Warszawa

Wiek: 35

Znalezienie pomysłu na aranżację wnętrza jest bardzo istotne. Najlepiej jest projekt konstruować na bazie wybranego elementu, jaki będzie stanowił motyw przewodni posiadanego wnętrza. Mogą to być chociażby lampy stojące do salonu, którymi już dysponujemy lub właśnie planujemy zamówić. Interesującym pomysłem mogą być także lampy wiszące nowoczesne do kuchni, które doskonale pasować będą do różnych stylów. Przejrzyjcie parę magazynów wnętrzarskich, a sami się zorientujecie.
#2018-07-16 07:14:07 

FLUX123

Użytkownik

Posty: 90

Skąd: Sosnowiec

Wiek: 37

Osobiście aranżowanie mieszkania rozpocząłem od nabycia elementu, o którym od dawna marzyłem. Oczywiście chodzi o lampy wiszące do salonu. Pozostałe elementy, jakie postanowiłem zakupić do mego wnętrza, zostały wybrane pod wymarzone lampy. Kupiłem także w podobnym stylu nowoczesne lampy ścienne i chcę podkreślić, iż wynikiem jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Jestem pewien, iż w sytuacji, gdy projektowałbym mieszkanie raz jeszcze, poczyniłbym analogiczne kroki.
#2018-07-16 09:21:40 

Mia

Użytkownik

Posty: 90

Skąd: Hrubieszów

Wiek: 34

Moje nowe mieszkanko umeblowałam w surowym stylu, gdyż we wcześniejszym miejscu zameldowania zanadto otoczyłam się rzeczami, dlatego nie posiadałam odpowiedniej ilości przestrzeni dla siebie. Do dużych pomieszczeń znakomicie nadają się lampy loftowe, wyprodukowane głównie z części metalowych oraz szkła. Te lampy są od pewnego czasu niebywale modne. Można je kupić m.in. w Galerii Wnętrz EVOLUTION HOME. Galeria oferuje też innego rodzaju lampy, a także lustra i obrazy do sypialni.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015