#2017-01-12 22:40:24 

PoSoCzNiCa

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Toruń

Wiek: 18

Jestem z Łukowa, szukam apteki, gdzie tanio można dostać suplementy tak zwane dodające energii. Apteki nie mogą zmieniać cen leków, dlatego odbijają to sobie na cenach środków bez recepty, głównie suplementów. Szukam takiej, która w jakiś przyzwoitych cenach ma te rzeczy.
#2017-01-12 23:28:38 

jestem_niewinna

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Łódź

Wiek: 26

Możesz zajrzeć na tę stronę http://aptekigemini.pl/apteki/lubelskie,lukow,40. To akurat apteka internetowa, ale w aptekę w Łukowie stacjonarną też znajdziesz. Tam też wydaje mi się, że powinny być godziny otwarcia, ale nie jestem pewna.
#2017-01-12 23:52:00 

tyciakicia

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Krynica

Wiek: 28

Ja też korzystam z Aptek Gemini. A jakie konkretnie suplementy są ci potrzebne?
#2017-01-13 01:11:59 

PoSoCzNiCa

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Toruń

Wiek: 18

Szukam jakiegoś środka na ciągłe zmęczenie. Ostatnio stale chodzę przemęczona, nie mam na nic siły. Mimo tego zmęczenia wieczorem wcale nie chce mi się spać, co jeszcze pogarsza sprawę. Pije dużo kawy, ale to nie pomaga.
#2017-01-13 03:21:54 

tyciakicia

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Krynica

Wiek: 28

Może masz niedobór magnezu. Kawa daje chwilowego „kopa”, ale właśnie wypłukuje magnez z organizmu, przez co odczuwa się większe zmęczenie, pije więcej kawy itd., tworzy się błędne koło. Moja rada to odstawić kawę i kupić magnez, wtedy też nie będzie kłopotów z zaśnięciem.
#2017-01-13 06:04:18 

jestem_niewinna

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Łódź

Wiek: 26

Ja polecam ci bodymax albo jakiś inny środek z wysokim stężeniem wyciągu z żeń-szenia. Żeń-szeń to znany środek właśnie dodający energii, wspomagający koncentrację itd. Często jest dodatkiem różnych środków reklamowanych jako środki dla studentów przed sesją, więc to o czymś świadczy. ;)
#2017-01-13 06:32:12 

Bart

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Konin

Wiek: 26

Możesz też wypróbować tak zwany korzeń arktyczny, czyli różeniec górski, również bardzo skuteczny środek.
#2017-01-13 08:27:04 

tyciakicia

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Krynica

Wiek: 28

Dobre są też napary z dziurawca, jak również witamina B, która wspomaga cały układ nerwowy i pomaga mu się regenerować. A może warto pójść do lekarza i zbadać sobie poziom witamin? Może być tak, że masz niedobory jakiegoś konkretnego elementu, na przykład z powodu diety. Lepiej nie działać na ślepo, tylko dowiedzieć się o przyczynę. To zawsze mogą też być jakieś problemy z tarczycą czy problemy hormonalne, które potrafią wpływać mocno na poziom zmęczenia. Wiem, że na przykład niedoczynność tarczycy daje takie uczucie ciągłego zmęczenia i niewypoczęcia. A tu już żaden suplement ci nie pomoże, trzeba przyjmować hormony.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015