#2017-01-09 19:38:45 

maelstrom

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Chorzów

Wiek: 30

Witam wszystkich serdecznie, zostałem menadżerem duzej firmy i to do moich zadań należy promocja i marketing firmy, stąd moje pytanie jak znaleźć idealne hostessy które sprawdzą się podczas różnych promocji i spotkan biznesowych, także z kontrahentami zagranicznymi. Może ktos z was cos podpowie lub podrzuci jakieś namiary na sprawdzone hostessy, czekam!
#2017-01-09 22:26:58 

Mental89

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Giżycko

Wiek: 26

co to znaczy idealne hostessy, znajdź ładne dziewczyny, ktore z pewnosicia sobie poradzą, po co niepotrzebnie kase wydawać.
#2017-01-09 23:28:23 

Mia

Użytkownik

Posty: 90

Skąd: Hrubieszów

Wiek: 34

Co ty tam wiesz na temat promocji i marketingu firmy, kolega chce zatrudnić profesjonalistki, które znają się na swoim fachu, a takie idealne hostessy to tylko można znaleźc w poważnej agencji, która zatrudnia atrakcyjne i wyszkolone hostessy.
#2017-01-10 02:16:32 

maelstrom

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Chorzów

Wiek: 30

No dobra dobra, ale jeszcze raz pytam gdzie znalezc takie hostessy, które sprostaja wysokim wymaganiom?
#2017-01-10 05:05:07 

Mental89

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Giżycko

Wiek: 26

przeciez już ci mówiłem, zatrudnij ładne dziewczyny które spokojnie poradza sobie z prmocja twojej firmy, uwierz mi.
#2017-01-10 07:02:18 

Mia

Użytkownik

Posty: 90

Skąd: Hrubieszów

Wiek: 34

a ten znowu swoje, do powaznych zadań trzeba zatrudnic profesjonalne hostessy, zapoznaj się z oferta doświadczonej agencji hostess caneli, która ma swoje oddziały we wszystkich większych miastach, w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku czy Łódzi, na pewno sprosta ona twoim wymaganiom.
#2017-01-10 07:27:08 

Lucy

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Katowice

Wiek: 26

całkowicie się z kolezanką zgadzam, takie dziewczyny z profesjonalnej agencji to nie dość ze są atrakcyjne z wyglądu, wykształcone to jeszcze znaja języki obce i świetnie sobie poradza w konwersacji zarówno po polsku jak i w obcym języku, więc na obsługę konferencji z zagranicznymi kontrahentami na pewno będą się idealnie nadawać.
#2017-01-10 08:26:18 

FLUX123

Użytkownik

Posty: 90

Skąd: Sosnowiec

Wiek: 37

ja rowniez popieram zdanie koleżanek i równie jak one wysoko cenię sobie pełen profesjonalizm. radzę zajrzec ci na stronę http://www.hostessy.caneli.com.pl/wynajem-hostess/ i tam poczytac sobie o tym, jakie są cechy idealnej hostessy, która świetnie wypromuje i zareklamuje każdą firme czy tez produkt i jakimi kryteriami kieruje się agencja dobierając hostessy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015