#2016-12-07 04:05:09 

Tasza

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Szczecin

Wiek: 22

Witam wszystkich forumowiczów. Szukam jakiejś profesjonalnej firmy szkoleniowej, która zajmuje się kształceniem całych grup zawodowych, firm. Nasz szef jest bardzo profesjonalnym człowiekiem, odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu i dba o pracowników. Teraz chce wysłać nas na szkolenie, tylko sami musimy wybrać w jakim chcielibyśmy uczestniczyć. Wybór będzie chyba demokratyczny, a ja póki co nie mam konkretnego stanowiska.
#2016-12-07 05:12:07 

Wila

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Warszawa

Wiek: 35

Wejdź na stronę internetową: http://szczecin-bhp.pl/. Masz tam kilka szkoleń, w ramach których kształcą się setki pracowników nie tylko w Szczecinie. Najpopularniejszy jest chyba kurs BHP, choć PUH Skrok przeprowadza też na przykład szkolenia z zakresu pierwszej pomocy. Tego rodzaju szkolenie prowadzą ratownicy medyczni, także możesz się wiele nauczyć z zaufanego źródła.
#2016-12-07 07:05:32 

Liza

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Opole

Wiek: 33

Ja chyba też wybrałabym szkolenie z pierwszej pomocy. Ono przydaje się nie tylko w pracy.
#2016-12-07 08:45:31 

Lucy

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Katowice

Wiek: 26

Oprócz szkoleń okresowych (które jak nazwa mówi, przeprowadzać się powinno co jakiś czas), ważne jest wspomniane przez Was szkolenie z pierwszej pomocy, ale także te przeciwpożarowe. U nas zrobiliśmy pozorowany pożar i byłam w szoku, jak ludzie są nieuświadomieni i ganiają w tą i z powrotem jak wariaci, usiłując wydostać się z ‘’płonącego’’ budynku. Myślę, ze takie szkolenie dla firmy jest niezbędne. I też niedrogie. Więc warto zainwestować.
#2016-12-07 09:56:20 

MarzenaKwidzyn

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Kwidzyn

Wiek: 31

Przeprowadzić pierwszą pomoc przedmedyczną powinien umieć każdy, więc jeśli Ty na przykład nie umiesz, a masz możliwość odbyć szkolenie w firmie, to ja zdecydowałabym ię właśnie na to. Pozdrawiam ;).
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015