#2016-11-24 03:01:57 

Tasza

Użytkownik

Cześć wszystkim. Jestem na ostatnim roku studiów pierwszego stopnia i pewnie jak większość z was mam problem z praca. Nie jestem w stanie jej napisac. Mój promotor ciągle naciska, nalega, żebym mu coś wysłała, a ja nie mam totalnie nic. Mam blokadę. Sama tego nigdy nie napiszę, nie ma mowy. A chciałabym napisać na 5, żeby mieć wysoką średnią i dostać się na mgr. Jest tu ktoś, kto chciałaby mi pomóc i przy okazji zarobić? :)
#2016-11-24 05:29:09 

Zenek

Użytkownik

Dziewczyno nie dajesz sobie rady z licencjatem, a chcesz iść na magisterkę? Może to najpierw przemyśl?
#2016-11-24 06:00:53 

Wila

Użytkownik

Zgadzam się z przedmówcą. Skoro nie jesteś w stanie napisać licencjatu, to jak wyobrażasz sobie napisanie pracy magisterskiej, która nie dość, że obszerniejsza to jeszcze musi bardziej zgłębiać temat, bo przecież to już jest praca naukowa. Ale mniejsza o to. Jeśli jednak już się uparłaś na tę magisterkę i zależy Ci na ocenie to warto udać się do jakiegoś specjalisty, dla którego pisanie prac nie będzie takim problemem jak dla Ciebie. Poszukaj wśród znajomych albo gdzieś w okolicy. Czasami zajmują się tym inni studenci wyższych lat, a zdarzają się i firmy. Poszukaj, poszperaj, a na pewno coś znajdziesz.
#2016-11-24 07:42:26 

Tasza

Użytkownik

Wielkie dzięki za radę. Niestety ale mój licencjat mi nie podchodzi. Promotor sam wybrał temat i teraz muszę się z nim męczyć. Zazwyczaj nie mam takich problemów.
#2016-11-24 09:29:16 

Liza

Użytkownik

Rozumiem Cię w 100%. Też trafiłam na takiego gościa, który kazał mi pisać na wybrany przez niego temat. Jedynym wyjściem będzie zgłoszenie się do kogoś o pomoc w pisaniu pracy licencjackiej. Podobnie jak koleżanka wyżej mówiła: polukałam, poszperałam i znalazłam firmę, która mega mi pomogła przy magisterce. Tutaj jest info o pracach magisterskich, w sensie strona z której ja korzystałam http://e-praca-dyplomowa.pl/rodzaje-prac/praca-magisterska/ może się komuś przyda, kto akurat będzie szukał pomocy przy mgr. A Tobie polecam szukać i szukać, bo takich firm jest dużo :)!
#2016-11-24 12:10:37 

Tasza

Użytkownik

Dzięki, dzięki, dzięki. Po znajomych nie chce pytać bo wyjdę na oszustkę, a firma wydaje się być dobrym pomysłem. Jeszcze raz dzięki!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015