#2016-11-08 05:21:02 

Zenek

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Sieradz

Wiek: 37

Cześć! Potrzebuję informacji na temat leasingu samochodowego. W jaki sposób można sobie coś takiego załatwić i jakie są koszty? Zależy mi na jak najwiekszejilosci informacji i rad bo chciałbym wziac nowe auto na firmę ale kredyty w salonach są dla mnie zupełnie nie atrakcyjne, o bankach już nie wspominam. Bede zobowiazanyjesliktosznajacysie na rzeczy podpowie mi co i jak. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-11-08 07:08:49 

Wila

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Warszawa

Wiek: 35

Siemka, leasingowałam dwa samochody z pomocą tej firmy: leasing 24. Bardzo jestem zadowolona z decyzji bo formalnoscizostaly szybko zalatwione, a maksymalna wartość pojazdu do 120 tys pozwoliła mi wybrac takie samochody jakie były mi potrzebne. Warto też zwrócić uwagę na stałą ratę spłacania bo wtedy mozna lepiej zaplanowac wydatki w firmie, no i oczywiscie okres finansowania do 60 miesiecyznacznie zmniejsza rate. Jezelibedzieszmiecjakies pytania to pisz tu albo na priva, pzdr.
#2016-11-08 08:52:38 

MarzenaKwidzyn

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Kwidzyn

Wiek: 31

Również mi przydałby się nowy samochód ale nie orientuję się w leasingach. Zwykle brałam na kredyt w banku, ale nie do końca taka współpraca mi się podoba. Jak to w ogóle jest z tym leasingiem? Rzeczywiście bardziej się opłaca?
#2016-11-08 11:09:21 

FLUX123

Użytkownik

Posty: 90

Skąd: Sosnowiec

Wiek: 37

O wiele bardziej się opłaca i dziwie sie ze nigdy nie brałasncizego w leasing. Jakby nie patrzeć to podstawa działalności większości przedsiebiorstw. Od strony prawnej wyglada to tak ze finansujący przekazuje Ci prawo uzytkowania pojazdu w zamian za ratalna splate. Po splaciemozesz pojazd wykupic albo wymienic na inny, nie ma tu zadnego przymusu. Z tego powodu firmy tak czestokorzystaja z leasingu bo zapewniaja sobie ciaglydostep do nowych flot pojazdów za mniejsze pienaidzeniz koszty kredytowania przez bank.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015