#2016-09-14 01:29:23 

MarzenaKwidzyn

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Kwidzyn

Wiek: 31

Dzień dobry. Ja wiem, że ludzie lubią, jak się im robi dobrze. A teraz po prostu ludziom się robi dobrze na wiele różnych sposobów i nie ma na to żadnej rady, no takie życie po prostu. Nie dość, że klienci coraz bardziej wymagający to jeszcze jakoś usług po prostu jest coraz większa przez co każdy myśli po prostu, że mu się coraz więcej należy. No ale niestety tak to nie działa. Coś trzeba poradzić na to wszystko. Dlatego ja sobie wymyśliłam całkiem ciekawy sposób na to, żeby sobie z tymi poradzić i dlatego teraz szukam toreb takich z papieru, żeby móc wszystko ładnie pakować i nawet największych narzekaczy zadowolić.
#2016-09-14 03:56:18 

Zenek

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Sieradz

Wiek: 37

I rozumem, że teraz będzie najlepiej jeśli my Ci pomożemy tutaj znaleźć jakieś ciekawe mejsce, w którym byś mogła te torby sobie zamówić i jeszcze najlepiej spersonalizować tak, żeby Ci pasowały całkowicie do tej Twojej firmy? :P
#2016-09-14 04:39:23 

MarzenaKwidzyn

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Kwidzyn

Wiek: 31

Ech no normalnie mnie rozgryłeś i szczerze mówią to nie mam pojęcia jak to zrobiłeś. Aż taka łatwa była w tym pierwszym poście? :P no tak, taki był mój zamiar jak wchodziłam tutaj, bo wiem, że ludzie na forach zazwyczaj mają naprawdę spore doświadczenie w takich sprawach i serio można im w każdym względzie ufać. Więc mam nadzieje, że i dla mnie się tutaj pomoc jakaś znajdzie wreszcie ;)
#2016-09-14 05:34:02 

Szalonooki

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Zawiercie

Wiek: 27

no pewnie, że się znajdzie. Moim zdaniem teraz jest moda na takie rzeczy i producenci toreb dokładają wszelkich starań, ażeby swoich klientów móc zadowolić. Torby naprawdę dobrej jakości można dostać i wcale nie żartuję sobie. To już nie jest taka błaha sprawa jak kiedyś, torby wróciły do łask i naprawdę sporo ludzi się nimi interesuje. Nie widzę powodu, dla którego Ty byś nie miała się nimi zainteresować
#2016-09-14 08:08:15 

MarzenaKwidzyn

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Kwidzyn

Wiek: 31

No to całkiem świetnie się składa, bo jeśli chodzi o jakoś, to jednak zawsze stawiam ją na pierwszym miejscu i robię wszystko, żeby wszyscy jak najbardziej byli zadowoleni. Nawet jak chodzi o takie rzeczy jak torby ;) I nikogo przy tym nie zawodzę
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015