#2016-09-06 04:21:02 

gaderypoluki

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Mielec

Wiek: 29

Rok temu moja żona uciekła za granicę, słuch o niej zaginął, po paru miesiacach dostałem papiery rozwodowe. Dowiedziałem się że prowadzi bujne życie w Szwecji, że zostawiła mnie i córkę tak na poważnie i raczej już nigdy nie wróci. Mówi się trudno, ale najgorsze jest to że nie radzę sobie od tamtego czasu z córką. Ona obwinia mnie o zachowanie jej matki... Co mam robić?
#2016-09-06 07:00:48 

MarzenaKwidzyn

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Kwidzyn

Wiek: 31

Przede wszystkim bądź dobrym ojcem. Matki już nie ma i z tego co piszesz nie będzie bo takie kobiety nie wracając. Córka musi jakoś odreagować, znaleźć wyjaśnienie sytuacji, a że nie może pogadać z matką to wszystko spada na ciebie. Może warto byłoby u psychologa poruszyć te problemy rodzinne Warszawa to niemałe miasto w którym na pewno znajdziesz potrzebną pomoc. Mam nadzieje że troche pomogłam.
#2016-09-06 07:38:54 

gaderypoluki

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Mielec

Wiek: 29

Tak, dzięki. Jeśli już mam iśc do psychologa to może ktoś poleci mi dobry gabinet?
#2016-09-06 08:19:30 

PoSoCzNiCa

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Toruń

Wiek: 18

hej, jeśli potrzebny ci naprawdę dobry psycholog Warszawa Bielany ulica Przy Agorze. Znajdziesz tam gabinet Magnolia w którym uzyskasz porządną pomoc. Pani Ewa jest po prostu świetna. Nie tylko wysłucha ale też znajdzie roziwązanie, czasem sama naprowadzi cię celna uwagą, spostrzeżeniem, polecam naprawdę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015