#2016-08-11 05:34:46 

wojtek.milicz

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Nowy Targ

Wiek: 25

Witam wszystkich. Chcę niedługo wyjechać z moją ukochaną na kilka dni.. nie wiem dokładnie jednak gdzie jechać ;) chcielibyśmy odwiedzić jakiś malowniczy i piękny hotel.. tylko, że właśnie problem w tym, że nie wiemy na jaki się zdecydować ;) Najlepiej żeby to był jakiś blisko Warszawy ;) jeszcze jakby miał jakieś spa to już w ogóle by było wspaniale. Możecie coś dobrego mi doradzić? Będę wdzięczny za każdą rekomendacje ;) W Was siła.. pozdrawiam!
#2016-08-11 06:51:50 

Lupin

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Opole

Wiek: 34

Jest jeden świetny hotel spa w Mazowieckim, akurat stosunkowo niedaleko Warszawy. Byłem tam wraz z moją narzeczoną i spędziliśmy ze sobą magiczne i wyjątkowe chwile we dwoje. Ogólnie to mają naprawdę wspaniały standard hotelu i doskonale wszystko wyposażone. Jak chcesz to do nich się zgłoś. Na pewno będziesz zadowolony i wypad się bardzo uda.
#2016-08-11 07:43:52 

Moody

Użytkownik

Posty: 43

Skąd: Tarnobrzeg

Wiek: 29

Ja trafiłem jakiś czas temu na świetny hotel pod Warszawą.. bardzo miło mi się tam spędzało czas. Poznałem tam bardzo fajnych ludzi i nawiązałem kilka ważnych kontaktów biznesowych. To świetne miejsce, żeby zarówno odpocząć jak pobyć w towarzystwie eleganckich i inteligentnych ludzi.
#2016-08-11 08:26:53 

gaderypoluki

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Mielec

Wiek: 29

Brałem udział w konferencji w okolicach Warszawy, zatrzymałem się w tamtejszym hotelu. I przyznam szczerze, że jestem do teraz oczarowany. Standard iście królewski jak dla mnie. Przecudowna i wyjątkowa okolica, bardzo malowniczo. Do tego mnóstwo ciekawych atrakcji dookoła.. myślę, że takie miejsce idealnie się nadaje na spędzenie wolnego czasu we dwoje. Mam nadzieję, że udało mi się pomóc i coś doradziłem ;)
#2016-08-11 10:20:02 

Lucy

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Katowice

Wiek: 26

Ale bym chętnie pojechała do takiego hotelu.. szkoda, że mój chłopak jest takim strasznym dusigroszem i nawet nie myśli o tego typu ekstrawagancjach. Na pewno byśmy się cudownie razem bawili i spędzili wspaniale czas.
#2016-08-11 11:26:50 

FLUX123

Użytkownik

Posty: 90

Skąd: Sosnowiec

Wiek: 37

Polecam hoteldebowagora.pl ;) tam tej stronie internetowej będzie przedstawiona super oferta jednego z hoteli niedaleko Warszawy. Mam zamiar tam niebawem się wybrać i każdemu polecam skorzystać z ich oferty, bo to się bardzo opłaca ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015