#2016-07-15 06:27:38 

Moody

Użytkownik

Posty: 43

Skąd: Tarnobrzeg

Wiek: 29

Witam wszystkich. Chciałbym wypożyczyć samochód osobowy w Poznaniu. Nie wiem niestety gdzie mogę znaleźć jednak taką sprawdzoną i fajną wypożyczalnię. Co do takich kwestii jestem mega zielony, bo nie wypożyczałem nigdy samochodu wcześniej ;P Dlatego pomyślałem, że poradzę się Was na tym forum i może ktoś mi coś podpowie.. będę wdzięczny za pomoc! Pozdrawiam
#2016-07-15 08:29:56 

Szalonooki

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Zawiercie

Wiek: 27

Jak chcesz to jest jedna wypożyczalnia samochodów osobowych Poznań ma akurat fajne firmy tego typu ;) Ja często jeżdżę do tej wypożyczalni i nie raz brałem od nich samochód na dłuższą trasę. Także polecam, jedź do nich, wszystko Ci doradzą i nie przejmuj się, że nie będziesz ogarniał tematu, wszystko Ci podpowiedzą ;)

#2016-07-15 09:19:37 

Bart

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Konin

Wiek: 26

Jeśli Twoim celem jest wypożyczalnia samochodów Poznań tanio oferuje tego typu usługi ;) Miałem przyjemność wypożyczać stamtąd auto i cóż mogę rzecz.. bardzo fajne i szybkie fury.. aż super było jeździć nimi.. aż żal potem oddawać takie auta ;)

#2016-07-15 10:28:43 

Zenek

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Sieradz

Wiek: 37

Ja polecam samochód zastępczy z OC sprawcy w Poznaniu, wszystko tanio, sprawnie i bezpiecznie. Nie trzeba się niczym większym przejmować, mało papierkowej roboty, bierzesz i prawie od ręki jeździsz ;) Zgłoś się do nich i sam się przekonasz, że to nic strasznego :P

#2016-07-15 10:47:16 

Moody

Użytkownik

Posty: 43

Skąd: Tarnobrzeg

Wiek: 29

Sporo mi pomogliście.. teraz już wiem przynajmniej co robić. Dziękuję Wam za pomoc, pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015