#2016-07-06 00:22:11 

Mental89

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Giżycko

Wiek: 26

Witajcie drodzy Państwo. Razem z żoną lubimy mieć w domu dużo ozdób. I ogólnie jak mieszkanie jest ładne wyremontowane zrobione i w ogóle. Remont już powoli kończymy. Nasz dom będzie piękny jak już się wszystko w nim tam znajdzie. Ściany lśniące i pieknę od nowej farby, mebelki też nowe. Piękności. No ale jest problem bo nie mamy żadnych ozdób, ściany na razie będą gołe bo nic na nich będzie. I tutaj właśnie mam pytanie do Was. Co na Waszych ścianach się zwykło znajdować? Jak Wy ozdabiacie swoje mieszkania? Za wszystkie informacje bardzo dziękuję.
#2016-07-06 00:51:52 

tyciakicia

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Krynica

Wiek: 28

Cześć. No w domu tak standardowo raczej. Na ścianach zdjęcia, jakieś malunki, obrazy i pamiątki z naszych podróży. Jak coś ciekawego robicie, to po prostu to dajcie na ściany, żeby ładnie wyglądało i się prezentowało. Jakieś pomysły znajdziecie na pewno. A ze starego wyposażenia nic Wam nie zostało?
#2016-07-06 01:20:20 

Mental89

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Giżycko

Wiek: 26

Oczywiście, że zostało, ale raczej szukamy czegoś zupełnie nowego i nie chcemy wracać do tego, co mieliśmy wcześniej. I stąd właśnie pomysł, żeby zajrzeć tutaj. Przed chwilą wpadliśmy na pomysł, że może jakiś obraz powiesić taki ładny. Może nam się uda znaleźć kogoś, kto się zajmuje handlem obrazów z krajobrazami ? Tak ładny widoczek bym sobie powiesił, żeby mi ładne zdobił pomieszczenia. Co Wy na to?
#2016-07-06 03:25:13 

tyciakicia

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Krynica

Wiek: 28

No i jednak jakieś pomysły macie :) Tak, taki obraz to świetna sprawa. Ja bym jeszcze proponowała jakieś płótno do sypialni bo to zawsze nadaje takiego klimatu, a wiadomo, że zawsze lepiej jest spać w miejscu, które jest po prostu ładne i w którym się dobrze czujemy. Co Ty na to?
#2016-07-06 04:51:57 

Mental89

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Giżycko

Wiek: 26

Tak, to jest doskonały pomysł. Mam tylko nadzieję, że się uda nam znaleźć wszystko i już będziemy mieli nawet szczegóły dopracowane.
#2016-07-06 07:00:43 

tyciakicia

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Krynica

Wiek: 28

Wiesz co, mogę Ci nawet kogoś polecić. Wejdź sobie na stronę ramarama.pl i zobacz, jakie tam mają oferty, a może akurat coś Ci się spodoba, bo obrazy mają naprawdę piękne.
#2016-07-06 08:02:50 

Mental89

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Giżycko

Wiek: 26

Rzeczywiście! Zapytam jeszcze żonę, co by dokładnie chciała i składamy zamówienie. Dziękuję! :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015