#2016-07-04 01:04:45 

Zenek

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Sieradz

Wiek: 37

Cześć Wam. Szukam naprawdę dobrej i profesjonalnej firmy, do której można się zwrócić z pewnym bardzo dużym projektem i inicjatywą. Chciałbym zlecić naprawdę duży projekt i wiem, że chcę iść do profesjonalistów. Sporo jest różnych firm na rynku i pomyślałem, że napiszę tutaj na forum i mi ktoś udzieli profesjonalnej rady i poleci jakąś określoną firmę ;) Mogę na Was liczyć?
#2016-07-04 01:40:58 

Bart

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Konin

Wiek: 26

Wejdź sobie tutaj: http://www.indata-solutions.pl/firma-informatyczna znajdziesz tutaj opis i profesjonalną ofertę jednej z lepszych firm IT jakie znam. Miałem dużą przyjemność z nimi współpracować i powiem Ci, że znakomitymi fachowcami są w tym co robią i bez problemu z nimi możesz robić liczne projekty. Jeśli Cię to zainteresowało to skontaktuj się z nimi, napisz itp. ;)
#2016-07-04 02:04:41 

Szalonooki

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Zawiercie

Wiek: 27

Ale o co dokładnie chodzi? Bo jeśli chodzi o systemy informatyczne to akurat znam naprawdę dobrą firmę ;) Tak się składa, że pomogli mi założyć jeden system od postaw i teraz wszystko nam na serwerowni śmiga ;)
#2016-07-04 04:36:02 

Mental89

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Giżycko

Wiek: 26

Ja niedawno zamówiłem wirtualne serwery dla naszej bazy danych i jestem bardzo zadowolony z efektów końcowych. Szczerze powiem, że należy korzystać z najlepszej firmy jeśli chodzi o branżę IT, ponieważ co tu dużo pisać, informatyka i technologie komputerowe to prawdziwa przyszłość i należy się z tym liczyć jak się zamawia różne projekty po innych firmach.
#2016-07-04 07:35:36 

PoSoCzNiCa

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Toruń

Wiek: 18

Zgadzam się z tym, mnóstwo jest firm na rynku, ale lepiej iść do takich, które mają już spore doświadczenie i wiadome będzie, że wywiążą się profesjonalnie ze swojego zadania ;)
#2016-07-04 08:10:07 

FLUX123

Użytkownik

Posty: 90

Skąd: Sosnowiec

Wiek: 37

Według mnie najbardziej w cenie są naprawdę dobre zdolności programistyczne. Jak ktoś umie dobrze kodować i zna się na tych wszystkich niuansach to nie narzeka na klientów.
#2016-07-04 09:21:51 

Mia

Użytkownik

Posty: 90

Skąd: Hrubieszów

Wiek: 34

Ja niestety nie znam żadnej firmy zajmującej się sprawami IT ;( to całkowicie nie moja działka i kompletnie nie ogarniam tych wszystkich technologii itp.. ;P Szczerze powiem, że interesuje się bardziej hmm kobiecymi tematami ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015