#2016-06-22 04:45:03 

Lucy

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Katowice

Wiek: 26

Jestem w trakcie budowy domu i zbliża się powoli ten etap, że szukam architekta wnętrz. Tylko proszę bez komentarzy, że to marnowanie pieniędzy. Dla mnie poczucie estetyki zawsze miało znaczenie i na pewno będzie je miało w przyszłości. Zdecydowałam się już, tylko szukam jakiegoś sprawdzonego fachowca. Dom jest na przedmieściach Wrocławia, więc najlepiej, jakby to był ktoś stamtąd.
#2016-06-22 07:10:17 

Wila

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Warszawa

Wiek: 35

Niestety nie znam nikogo takiego we Wrocławiu, bo architekt który projektował wnętrza mojego mieszkania przeniósł się do Warszawy, ale generalnie bardzo polecam takie rozwiązanie. To nie jest takie drogie jak się ludziom wydaje. Tak samo jak ty lubię po prostu ładne pomieszczenia i dla mnie takie usługi są inwestycją w moje osobiste samopoczucie w przyszłości.
#2016-06-22 08:17:37 

tyciakicia

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Krynica

Wiek: 28

Ja tam sądzę, że lepiej urządzać samemu. Wystarczy mieć gust…
#2016-06-22 10:37:20 

Moody

Użytkownik

Posty: 43

Skąd: Tarnobrzeg

Wiek: 29

No co pani, to wtedy jest może i ładne dla osoby, która tam mieszka, ale nie ma gwarancji, że się wszystkim gościom spodoba. Jestem z Dolnego Śląska, więc mogę doradzić. Jeśli chodzi o biura architektoniczne Wrocław ma ich całkiem sporo, bo to jest coraz bardziej popularna usługa u nas. Osobiście korzystałem z jednego tylko do tej pory – YVdesign, tutaj http://www.yvdesign.pl/galeria/wnetrza/ możesz zobaczyć przykłady ich realizacji. Wiarygodna firma i kreatywni projektanci. Polecam :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015