#2016-06-08 03:25:28 

maelstrom

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Chorzów

Wiek: 30

Poważnie myślę nad dłuższą współpracą swojej firmy z jakąś wypożyczalnią samochodową ze stolicy. Chodzi mi głównie o odbieranie klientów z różnych miejsc w mieście, no i ewentualnie jakieś służbowe wyjazdy poza. Czy orientujecie się kto w Warszawie jest godny zaufania? Zależy mi na paru kwestiach: dobre marki, niezawodność i rozsądna cena.
#2016-06-08 04:23:53 

Mental89

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Giżycko

Wiek: 26

Wymagania to masz duże, nie da się ukryć :) ale w sumie teraz to jest tyle wypożyczalni już że chyba znajdziesz coś najlepiej wpisując po prostu w wyszukiwarke ten temat albo jakieś hasło w stylu wypozyczalnia aut i na bank coś ci poradzi wujek google
#2016-06-08 06:12:23 

Mia

Użytkownik

Posty: 90

Skąd: Hrubieszów

Wiek: 34

Jak chciałam też wynająć auto to myślałam, że w takim mieście jak Warszawa wynajem samochodów to będzie pestka. Otóż nie! Jest taki wybór tych wypożyczalni, ze chyba z dwa dni mi zajęło wybranie takiej najchętniej polecanej i z dobrymi cenami. Wejdź sobie najlepiej sam na stronę tej z której ja korzystałam, to jest akm.pl. Wybrałam ich przede wszystkim dlatego, ze mieli bardzo dobre auta na stanie, no i się nie zawiodłam więc tobie też bym poleciła :)
#2016-06-08 08:15:07 

Lucy

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Katowice

Wiek: 26

Na wylotówkach z miasta są często wystawione samochody i napisy wypożyczalnia, czasem obok salonów albo komisów. Ja wolę kontakt osobisty więc bym się tam przejechała, bo raczej będzie taniej niż w centrum, a poza tym na żywo się lepiej negocjuje warunki, no i widzisz ten samochód więc ci nikt nie wciśnie nic czego byś nie chciał
#2016-06-08 08:30:37 

FLUX123

Użytkownik

Posty: 90

Skąd: Sosnowiec

Wiek: 37

Mi się wydaje ze już od paru lat za taką najlepszą samochodową wypożyczalnię w Warszawie to kierowcy uznają właśnie tą, co koleżanka wspomniała – akm. Ja sam raz tylko korzystałem jak mi się zepsuło auto i nie chciało mi się wracać do mojego hehe. Można sobie wybrać opcję w automacie, z klimą – no i jak zależy Ci na wyglądzie to mają naprawdę niezłe cacka
#2016-06-08 08:50:31 

gaderypoluki

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Mielec

Wiek: 29

Chyba jest taka zależność, że jak jest dobra cena, to samochód nie będzie zbyt luksusowy, wiec ciekzo by było twoim wymaganiom chyba sprostać :) ale podzwoń, popytaj – może trafisz na jakieś promocje skoro to ma być dłuższa współpraca, powodzenia w każdym razie
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015