#2016-05-31 05:02:22 

wojtek.milicz

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Nowy Targ

Wiek: 25

Chciałbym was zapytać, co sądzicie o jakości dzisiejszych modeli statków. Oczywiście pytam o te do sklejania. Interesuje się nimi od kilku lat i ja przynajmniej zauważyłem, że każdego roku wbrew innym przedmiotom, tutaj jakość ciągle rośnie.
#2016-05-31 05:49:49 

FLUX123

Użytkownik

Posty: 90

Skąd: Sosnowiec

Wiek: 37

Też ostatnio nad tym myślałem. Jeszcze do niedawna wiele elementów łamało się i trudno je było połączyć. Szczególnie jeśli chodzi o te miniaturowe, które trudno utrzymać w palcach. Nawet niewielki nacisk szczypiec często je niszczył.
#2016-05-31 06:56:19 

tyciakicia

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Krynica

Wiek: 28

Oferta sklepów z modelami do sklejania musiała pójść do przodu, bo jest ich ppo prostu więcej na rynku. Wyraźnie widać to po przykładzie agtom.eu, gdzie znajdziecie tylko najlepsze jakościowo produkty. No i jeszcze kwesja cen. Musiały pójść w odwrotnym kierunku co jakość, czyli w dół.
#2016-05-31 08:48:21 

Mental89

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Giżycko

Wiek: 26

Dzieki temu pozycja modelarstwa ma się dobrze i coraz więcej młodych ludzi garnie się do tego hobby. Ja co prawda nie mam zbyt dużo wolnego czasu, ale co kilka miesięcy sięgam po nowy model. Szczególnie lubię pracować z modelami Airfix z plastiku, które prezentują najwyższą jakość wykonania.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015