#2016-05-18 06:55:14 

wojtek.milicz

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Nowy Targ

Wiek: 25

Jak reklamujecie swoje sklepy internetowe, żeby trafiało do was więcej klientów? Zajmuje się sprzedażą obuwia sportowego i staram się reklamować na forach i blogach traktujących o bieganiu i ogólnie o sporcie i rekreacji, ale to za mało. Szukam dodatkowych pomysłów.
#2016-05-18 07:43:48 

Mental89

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Giżycko

Wiek: 26

Co prawda nie za bardzo znam się na reklamie, ale wiem że tworzenie sklepu internetowego zwłaszcza takiego, który będzie dobrze prosperował, wcale nie jest łatwe. Sklep trzeba pozycjonować, reklamować na Facebooku i w innych mediach społecznościowych, w popularnych blogach lub wideoblogach. To wszystko sporo kosztuje.
#2016-05-18 08:53:06 

Lucy

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Katowice

Wiek: 26

Może jakieś użyteczne informacje znajdziesz na tej stronie http://www.aptusshop.pl/sklepy_internetowe/jak_zalozyc_sklep.php . Tutaj jest prawie wszystko, co potrzeba wiedzieć o zakładaniu i obsłudze sklepu internetowego w zasadzie każdego typu. Ja mogę doradzić skorzystanie z porównywarek cen, czyli dopisanie swojego sklepu do popularnych serwisów tego typu i sprzedaż wybranych produktów na Allegro, tak dosyć łatwo przyciągnąć nowych klientów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015