#2016-04-07 01:51:06 

MarzenaKwidzyn

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Kwidzyn

Wiek: 31

Cześć Wam wszystkim na tym forum ;) Mam do Was gooorącą prośbę i jednocześnie chcę się z Wami czymś podzielić ;) Otóż w końcu urządzamy nasz domek po swojemu i chcemy naprawdę meble świetnej jakości ;) Interesuje nas zamówienie mebli na wymiar z Poznania lub gdzieś stosunkowo niedawno, bo fajnie by było wcześniej podjechać, zobaczyć jak wyglądają itp. ;) Tutaj pojawia się prośba: czy ktoś korzystał z usług jakiegoś dobrego sklepu stolarskiego? Tak żeby coś polecić itp.? ;) byłabym bardzo zobowiązana! Pozdrawiam i z góry dziękuję
#2016-04-07 04:14:25 

Mental89

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Giżycko

Wiek: 26

Kiedyś kupowałem szafy na wymiar Poznań mi się bardzo dobrze kojarzy i znajomi mówili, że tam jest pełno sklepów z ładnymi meblami, więc tam szukałem. W końcu kupiliłem wraz z żoną nie tylko szafy ale również zestaw pięknych mebli do kuchni. Nie pamiętam jednak jak ten sklep się nazywał, bo to było kilka lat temu..
#2016-04-07 05:08:44 

FLUX123

Użytkownik

Posty: 90

Skąd: Sosnowiec

Wiek: 37

No to fantastycznie dużo wniosłeś do tego wątku :P nic tylko pogratulować udanych zakupów z przeszłości :P Następnym razem postaraj się cokolwiek sensownego napisać w takim temacie, chyba, że lubisz się dzielić swoimi hisotrami z przeszłości.
#2016-04-07 07:58:08 

wojtek.milicz

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Nowy Targ

Wiek: 25

Ja też jestem z Poznania komplet mebli kuchennych na wymiar zamawialiśmy na zakladstolarskipigla.pl i jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni wraz z moją małżonką. W pełni profesjonalnie realizują zamówienia i piękne nam meble sprawili ;) jak planujesz jakieś meble to tylko u nich warto zamawiać, stwierdzam to na podstawie obserwowania jak wyglądają klasyczne meble po sklepach, a takie, które sami zamawiamy na wymiar itp. zupełnie inna liga ;)
#2016-04-07 08:48:09 

MarzenaKwidzyn

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Kwidzyn

Wiek: 31

Ale mi teraz narobiliście smaku na takie meble ;) ogólnie to stronka bardzo estetyczna i widać, że profesjonalnie prowadzona. Przeglądałam galerie, różne opisy i już się zdecydowałam, że będę się z nimi kontaktowała w sprawie złożenia zamówienia na meble ;) Można powiedzieć, że spadłeś mi z nieba i bardzo, ale to bardzo dziękuję za odpowiedź w tym temacie ;) Pozdrawiam ciepło!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015