#2016-04-04 03:38:33 

Tasza

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Szczecin

Wiek: 22

Cześć ;) Mam do Was wielką prośbę, otóż za tydzień będą miała gości i chcę sobie sprawić jakieś fajne zestawy porcelany, naczynia itp. Rozglądałam się za jakimiś zestawami po skelpach, ale nic nie wpadło mi w oko. Pomyślałam, że może założę ten temat i ktoś mi doradzi, gdzie mogłabym zamówić coś fajnego, albo poda jakieś nazwy zestawów itp. pomocy! ;D
#2016-04-04 05:56:15 

Wila

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Warszawa

Wiek: 35

Ja niedawno kupiłam sobie parę kubków Muurla i jestem z nich bardzo zadowolona. Po pierwsze są bardzo estetyczne i eleganckie, a po drugie nie wyglądają tandetnie. Mają bardzo ładne wzory i często słyszę od moich gości, że gdzie taki kupiłam itp.
#2016-04-04 08:51:09 

Liza

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Opole

Wiek: 33

Ja z kolei mam dużo kubeczków Bloomingville które są bardzo ładne i podoba mi ich wzornictwo :P Ogólnie to córka je kupowała, bo bardzo jej się spodobały i tak się jakoś przyjęło, że u nas w domu pijemy z nich najczęściej kawę itp.
#2016-04-04 10:41:53 

Lucy

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Katowice

Wiek: 26

A może zaskoczysz swoich gości i kupisz eko naczynia? http://liliko.pl/Ekobo-naczynia pod tym linkiem znajdziesz naczynia, wykonane z bambusowych pali. Mam takie w domu i są doskonałe ;) trwałe i co najważniejsze eleganckie. Przy tym możesz dodać od siebie cegiełkę, względem dbanie o ekologię naszej planety ;)
#2016-04-04 13:16:38 

Lupin

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Opole

Wiek: 34

U nas w domu się takim czymś nie przejmujemy. Mamy kilka kompletów porcelany itp. które dostaliśmy jako jedne z prezentów ślubnych i służą nam latami. Myślę, że taki zestaw ceramiki to dobra inwestycja, bo często ktoś nas odwiedza albo ogólnie warto się zawsze pokazać z dobrej strony jako gospodarze itp.
#2016-04-04 16:01:22 

Moody

Użytkownik

Posty: 43

Skąd: Tarnobrzeg

Wiek: 29

My mieliśmy bardzo ładne zestawy porcelany w domu, również otrzymane jako prezent w dniu ślubu. Niestety, któregoś razu dzieci chciały zrobić jakieś ciasto czy obiad w kuchni i jakimś cudem zerwali szafkę z porcelaną, szklankami, talerzami itp. Wszystko prawie się potłukło i o mały włos a dzieciom też by się stała krzywda, a tak to tylko parę zadraśnięć itp. Na przyszłość każdym rodzicom zalecam nie dopuszczać do takiej sytuacji, albo chować porcelanę w niskich szafkach itp.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015