#2016-04-04 01:22:22 

PoSoCzNiCa

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Toruń

Wiek: 18

Witam wszystkich forumowiczów. Moja kariera zawodowa jest jakby od dawna zaplanowana – mam przejąć firmę ubezpieczeniowa mojego ojca. Zastanawiam się, czy po ojcu odziedziczyłam oprócz wyglądu (mamy bardzo podobne rysy twarzy, oczy) całą przedsiębiorczość i umiejętność zarządzania ludźmi. Chcę jednak na sukces zapracować sama i nie kopiować stylu pracy mojego taty w 100%. Jakie cechy powinien mieć według Was dobry przedsiębiorca?
#2016-04-04 04:09:40 

Mental89

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Giżycko

Wiek: 26

Wbrew pozorom wcale Ci nie zazdroszczę, bo Twój tata może Ci nieco zarzucać styl przewodzenia firmą. Żadna Twoja decyzja może nie być dobra, będziesz się czuła jak pod stałą kontrolą, mimo iż to Ty w zasadzie będziesz szefem – zawsze będziesz stopień niżej..
#2016-04-04 05:21:01 

PoSoCzNiCa

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Toruń

Wiek: 18

Tata obiecał, że nie będzie się wtrącał, wręcz wcale nie będzie mi pomagał, stąd moje obawy. Muszę polegać tylko na sobie, ewentualnie na Waszych radach.
#2016-04-04 05:45:59 

jestem_niewinna

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Łódź

Wiek: 26

Powinnaś być przede wszystkim cierpliwa. Msoże zmień lokalizację firmy? Poczujesz się bardziej samodzielna, niezależna, własnymi siłami zbudujesz imperium od samego początku, nie polegając na fundamentach postawionych przez Twojego tatę.
#2016-04-04 07:21:01 

PoSoCzNiCa

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Toruń

Wiek: 18

A słyszeliście o jakichś biurach pod wynajem w Poznaniu ? Właśnie tutaj mamy swoją firmę ubezpieczeniową.

#2016-04-04 08:51:14 

Szalonooki

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Zawiercie

Wiek: 27

Odpowiem pytaniem na pytanie, ale czy Ty słyszałaś o firmie Storico.pl? Daleko nie będziesz miała, albowiem właśnie na terenie Poznania można wynająć biuro, przestrzeń magazynową. Nie wiem, jak duża jest Wasza firma ale to w zasadzie nie ma znaczenia, gdyż powierzchnie są wynajmowane zarówno małym, jak i dużym firmom.
#2016-04-04 10:49:13 

FLUX123

Użytkownik

Posty: 90

Skąd: Sosnowiec

Wiek: 37

Zapomniałeś także wspomnieć, że oprócz oferty dla firm, są oferty dla klientów indywidualnych i biznesowych. Ja zapracowałem na swój sukces dzięki tej ofercie: http://storico.pl/oferta/klienci-biznesowi/. Nie dość, że lokalizacja była świetna, a biuro ładne, to w dodatku miałem bardzo blisko do magazynu – ułatwiało to płynność mojej pracy, oraz moich współpracowników. Teraz będę wynajmował kolejne biuro, gdyż zamierzam otworzyć drugą siedzibę firmy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015