#2016-03-23 03:03:44 

Lucy

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Katowice

Wiek: 26

Witam drogie Panie i innych forumowiczów ;) Dziś chciałabym z Wami porozmawiać o czymś, co chodzi za mną od dawien dawna. Otóż, chcę w końcu przemodeleować swoją kuchnię, tak, żeby wygląda jak kuchnia moich marzeń. Mam już gotowy zamysł i mniej więcej wiem jak chcę żeby to wszystko wyglądało. Mam tylko problem z zakupem mebli, a dokładniej mówiąc blatu kuchennego. Chciałabym zamówić naprawdę piękny, ale nie mam pojęcia do kogo z tym się udać..
#2016-03-23 05:25:31 

Liza

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Opole

Wiek: 33

Hej ;) Ja też niedawno remontowałam kuchnie i naprawdę piękna wyszła. A powiedz mi, skąd jesteś? Może bym mogła Ci coś dobrego polecić ;)
#2016-03-23 05:53:31 

Lucy

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Katowice

Wiek: 26

Gorzów Wielkopolski ;)
#2016-03-23 07:43:59 

Liza

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Opole

Wiek: 33

uu.. to niestety, bardzo daleko ode mnie. Przykro mi nie pomogę ;(
#2016-03-23 09:41:47 

Wila

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Warszawa

Wiek: 35

Za to ja mogę coś śmiało polecić ;) jeśli chodzi o blaty kuchenne w Gorzowie to dla mnie wybór jest tylko jeden ;) rzuć okiem na kamieniarstwo.ganicz.com.pl gdzie znajdziesz naprawdę bogaty wybór rzemieślniczych wyrobów. Duży wybór, głównie tworzą z granitu, marmuru itp. ale możesz się oczywiście wszystkiego z nimi pięknie dogadać ;)
#2016-03-23 11:20:16 

Lucy

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Katowice

Wiek: 26

No to fantastycznie, dużo będę mogła odetchnąć, jak już w końcu będę mogła zamówić piękny, nowy blat ;) Bo wiecie jak to jest.. odkłada się remont w nieskończoność, a niedługo nadejdzie wiosna i wraz z nią, chciałabym właśnie wprowadzić trochę nowego życia do domu ;)
#2016-03-23 12:36:26 

Wila

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Warszawa

Wiek: 35

Ja to całkowicie rozumiem ;) Też się szybko nudzę i męczę tymi samymi wzorami, urządzeniami itp. Potrzebuję ciągłych zmian i tego, żeby coś się działo! ;) często właśnie objawia się to w ciągłych porządkach i zmianach w domu, uwielbiam coś przestawiać, spontanicznie malować ściany itp. Najgorsze co może być, to monotonia w życiu :D
#2016-03-23 14:21:50 

gaderypoluki

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Mielec

Wiek: 29

No jako mężczyzna tez chciałbym zabrać głos w tej sprawie ;) Według mnie w zmianach nigdy nie ma nic złego, wręcz przeciwnie.. dużo osób po prostu boi się, że może dowiedzieć się czegoś zupełnie nowego i odkrywczego na swój temat.. jak zbyt często popadamy w rutynę i jeden schemat, to po prostu szybko odechciewa nam się robić coś nowego i jako rezultat, stajemy się cieniem tego, czym moglibyśmy być.
#2016-03-23 15:45:29 

Moody

Użytkownik

Posty: 43

Skąd: Tarnobrzeg

Wiek: 29

nie ma to jak wejść w temat o kuchni i poczytać takie wywody xD pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015