#2016-03-22 02:43:24 

Moody

Użytkownik

Posty: 43

Skąd: Tarnobrzeg

Wiek: 29

cześć wszystkim. Właśnie wróciłem z zagranicy do Polski po kilku latach i chcę zapuścić tu korzenie na stałe. Na początek muszę otworzyc konto w jakims banku zeby moc przelac pieniadze z zagranicy. Nie wiem jak to wyglada w Polsce ale w Finlandii miałem konto za które nic nie płaciłem i bardzo mi to roziwązanie odpowiadało. W jakim banku moglbym znalezc podobna oferte? Pozdrawiam.
#2016-03-22 03:38:36 

Lucy

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Katowice

Wiek: 26

Witamy w Polsce, fajnie ze wrociles do naszej ojczyzny :). U nas również sporo się pozmieniało bo zasada jest taka że najlepsze konta osobiste są właśnie bezpłatne chociaż nie jest to jedyna wytyczna najkorzystniejszej oferty. Żeby nie być gołosłowną podrzucę Ci link do porównywarki, proszę: http://www.darmowekontabankowe24.pl/ranking-kont-bankowych/najlepsze-konta-osobiste.html. Masz tu zestawione najlepsze oferty pod wzgledem kosztów. Nie wiem jak było w Finlandii ale u nas płacisz za konto tylko jeśli nie wyrobisz limitu płatności kartą.
#2016-03-22 05:19:12 

Moody

Użytkownik

Posty: 43

Skąd: Tarnobrzeg

Wiek: 29

Dzięki za odpowiedź, w Finlandii jest identycznie tylko limity o wiele wyższe z tego co widzę. Oczywiście to kwestia większych zarobków i innego stylu życia. Jak jedzie sie na zakupy to sie nie patrzy co tansze tylko kupuje co trzeba, placi sie i wraca do domu. Bardzo fajna strona swoją drogą, wszystko czytelnie rozpisane i wyjaśnione.
#2016-03-22 08:18:20 

Szalonooki

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Zawiercie

Wiek: 27

Hej! Jeśli chodzi o dobre rachunki bankowe ranking nawet najbardziej podstawowy jest niezbędny bo znacznie upraszcza informacje z umowy i warunków. Wszystko czarno na białym i bez owijania w bawełne. Już kilka razy otwierałem różne konta i zawsze podpierałem się rankingami. No i oczywiście samo otwarcie konta poprzez przycisk to olbrzymie ułatwienie bo nie trzeba buszować na stronach i szukać przycisków, formularzy itd. Wszystko w jednym miejscu, dla mnie super.
#2016-03-22 11:06:14 

Moody

Użytkownik

Posty: 43

Skąd: Tarnobrzeg

Wiek: 29

Możliwości otwarcia konta ze strony rankingu nie zauważyłem a rzeczywiście bardzo pomocna. Fajnie ze mi pomogliscie i nie zostalem z tym sam, dziekuje bardzo.
#2016-03-22 12:48:39 

Lucy

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Katowice

Wiek: 26

Nie ma za co, ciesze sie ze moglam pomoc. Powodzenia na starych smieciach.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015