#2016-03-21 04:59:33 

FLUX123

Użytkownik

Posty: 90

Skąd: Sosnowiec

Wiek: 37

Witam. Czy są tu jacyś posiadacze ciągników lub traktorów? Chciałbym żebyście poradzili mi gdzie kupię dobre opony rolnicze. Próbowałem dostać u siebie w mieście u mechanika i nie miał w asortymencie takiego rodzaju. Znacie jakiś taki salon czy sklep?
#2016-03-21 07:06:56 

Mental89

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Giżycko

Wiek: 26

Ja tam kupowlem od razu z ciagnikiem dwa komplety opon na zmiane. Może się spytaj w salonie w jakim kupowałeś i tam ci powiedzą albo czy u nich możesz dokupić albo pokaza jakiegoś producenta czy sklep z oponami
#2016-03-21 07:54:08 

tyciakicia

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Krynica

Wiek: 28

Do ciągników, traktorów itp. to bym ci poleciła opony Michelina. Sama od jakiegoś czasu kupuje do swoich maszyn i zdecydowanie bardziej są trwałe niż innych firm. A co do sklepu to możesz sobie zobaczyć na stronach internetowych sklepów a nie jeździć i tracić czas albo zamówić w ogóle przez neta
#2016-03-21 10:10:54 

wojtek.milicz

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Nowy Targ

Wiek: 25

Na początku nie ufałem zakupom w necie, ale kupiłem ostatniego roku opony letnie online do ciągnika i jestem bardzo zadowolony! Polecam Tobie też. Z resztą wejdź sobie na stronę tego sklepu z którego ja zamawiałem to jest sklep.opony-kunicki.pl i tam jak zmawiasz online to ci wychodzą bardzo korzystne ceny. Z resztą mają sprawdzonych producentów na stanie więc nie ryzykujesz jak znasz markę
#2016-03-21 11:55:01 

Zenek

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Sieradz

Wiek: 37

O a ja z tego sklepu bym polecił naprawdę super wybór felg!! Nie orientuje się czy do pojazdów rolniczych akurat też to się liczy ale do normalnego auta- bomba! a przecież na pewno masz też osobówke oprócz ciągnika :) Zobacz sobie na http://sklep.opony-kunicki.pl/sklep/alcarfup.html to konfigurator doboru kół i felg bardzo fajna sprawa
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015