#2016-03-18 05:48:57 

Mia

Użytkownik

Hej! Szukam jakiejś sprawdzonej wypożyczalni samochodów w Poznaniu albo w okolicach. Zależy mi na rozsądnej cenie no i dobrym samochodzie, który mi się nie popsuje w środku dnia. Dodam, że to pilna sprawa, więc byłabym wdzięczna za konkretne namiary!
#2016-03-18 08:02:51 

Mental89

Użytkownik

Całkiem niedawno robiłem przeglad takich wypożyczalni samochodów w Buku, bo tu mieszkam a to jest koło Poznania, więc chyba by ci pasowało. Powiem Ci, że nie ma wiele takich które by miały i porządne auta i dobrą cenę- zazwyczaj są bardzo drogie. Ale jedną bym polecił, nazywa się wypożyczalnia Torcar. Zamawiałem te auta dla moich klientow i byli bardzo zadowoleni. Szczególnie z Seata Leona, którego tam mają na stanie.
#2016-03-18 10:37:26 

PoSoCzNiCa

Użytkownik

A chcesz wypożyczyć ten samochód na chwilę czy na dłużej? Ja miałam tak, ze potrzebowałam auta na parę tygodni i mi dawali upust za każdym razem, jak zaznaczałam że będę chciała na tak długo. Może też spróbuj, bo jak tak w sumie dużo oszczędziłam. Ale nie pamiętam nazwy wypozyczalni niestety...
#2016-03-18 13:13:16 

tyciakicia

Użytkownik

Ja też trochę musiałam się dowiedzieć o wynajmowaniu samochodów w Poznaniu osttanio, bo mi się zepsul i musiałam jakieś mieć żeby dojeżdzac do Lubonia. Moi znajomi mi kilka polecili w tym tą co kolega wyżej i tam ostatnio wynejęłam, bo mają fajne promocje. Zobacz na ich stronie, bo czasem naprawdę tanio można tam wynajac
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015