#2016-03-10 04:56:16 

Zenek

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Sieradz

Wiek: 37

Witam wszystkich forumowiczów. Mam taki problem, otóż od niedawna nasza firma transportowa mocno postawiła na rozwoj i skupiamy się teraz głównie na transporcie bardzo ciężkich sprzętów. Oczywiście mamy do tego specjalne wózki ale i tak zdecydowanie należy rozwinąć profil naszej działalności. Mam teraz jedno, wielkie pytanie do Was, czy znacie jakąś dobrą firmę, która posiada mnóstwo sprzętów do budowy maszyn, automatyki itp? Bardzo mi zależy na rzetelnych i profesjonalnych opiniach.
#2016-03-10 07:34:15 

Bart

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Konin

Wiek: 26

Ja mogę Ci powiedzieć, że jak już bierzemy coś do firmy, to zamawiamy z abcnc.pl bo mają znakomitą ofertę i bardzo solidne i profesjonalne produkty.. Zamawialiśmy jakiś czas temu stamtąd komplet łożysk i byliśmy zachwyceni profesjonalną obsługą i szybkością realizacji zamówienia. Do tego mają świetne podejście do klienta. Sporo zachwalam, ale serio warto.
#2016-03-10 08:23:18 

Zenek

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Sieradz

Wiek: 37

No dziękuję.. nie znałem wcześniej tej firmy. Wyglądają faktycznie na świetnie wyposażonych i bardzo profesjolnanych. Mają wielki wybór. Najbardziej mnie cieszy, że mają spory wybór motoreduktorów bo właśnie na nich nam głównie zależy w firmie.. niezwłocznie się z nimi skontaktuję i jeszcze raz dziękuję za pomoc w wyborze firmy.
#2016-03-10 08:42:38 

Szalonooki

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Zawiercie

Wiek: 27

Też jeszcze do niedawna pracowałem w takiej firmie logistycznej i dobrze znam te klimaty.. szkoda, że niestety moja droga z nimi musiała się rozstać, ale tak już bywa, że czasem ciężko pogodzić życie osobiste z zawodowym..
#2016-03-10 11:07:25 

Wila

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Warszawa

Wiek: 35

O matko, jakie nazwy. Zdecydowanie nie jest to moja bajka :P
#2016-03-10 12:05:24 

Moody

Użytkownik

Posty: 43

Skąd: Tarnobrzeg

Wiek: 29

No to po co Wy dwoje się udzielacie w tym temacie? Nie rozumiem takich ludzi, którzy nie mają nic do powiedzenia konstruktywnego a zaśmiecają temat takimi wpisami. Najlepiej w takich momentach po prostu wyłączyć przeglądarkę niż tak irytować innych ludzi.
#2016-03-10 13:04:12 

Wila

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Warszawa

Wiek: 35

No bez przesady.. chciałam troszkę rozładować napięcie i dodać coś humorystycznego od siebie, a tu od razu,, że irytuje innych... Ale spokojna głowa, na pewno już nie będę pisała nic więcej tutaj.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015