#2016-03-04 04:15:30 

wojtek.milicz

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Nowy Targ

Wiek: 25

Witam wszystkich. Jestem w trakcie urządzania domu, aktualnie szukam firmy z okolić poznania, która dostarcza rolety i zasłony. Zależy mi na jakości, bo nie mam zamiaru wymieniać ich za pół roku. Jeżeli ktoś zna jakąś sprawdzoną firmę, proszę o namiary, cena nie gra roli, ma być dobra jakość :P
#2016-03-04 07:15:13 

Mental89

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Giżycko

Wiek: 26

Jeżeli szukasz sprawdzonego dostawcy to mogę ci polecić pewną firmę. Sprawdź rolety okienne Sundeco z Poznania. Firma ma bardzo duży wybór rolet, zasłon i żaluzji. Bardzo dobre ceny, jakość wykonania na pewno przypadnie ci do gustu, dodatkowo robią bezpłatny pomiar więc wszystko na najwyższym poziomie :)

#2016-03-04 09:26:54 

FLUX123

Użytkownik

Posty: 90

Skąd: Sosnowiec

Wiek: 37

Firma bardzo sprawdzona. Sam zamawiałem u nich trochę rzeczy i jestem zadowolony do dziś. Jak szukałem żaluzji w Poznaniu trafiłem właśnie na tą firmę. Najlepiej podjedź sobie do ich salonu, znajdziesz tam dużą ekspozycję. Ja osobiście polecam.

#2016-03-04 10:14:38 

wojtek.milicz

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Nowy Targ

Wiek: 25

Właśnie trafiłem na ich stronę internetową, wszystko wygląda bardzo ciekawie. Podobają mi się niektóre aranżacje, sam chciał bym mieć je wszystkie :P Pewnie w wolnej chwili podjadę do nich zobaczyć jak to na żywo wygląda, ale prosił bym o więcej namiarów.
#2016-03-04 11:53:40 

Bart

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Konin

Wiek: 26

Znam pewną firmę, wysłałem ci ich ofertę w prywatnej wiadomości. Firma działa internetowo, a to co ci wysłałem to taki ich katalog. Sprawdź oferty, mają bardzo atrakcyjne ceny oraz duży wybór. Jeżeli znajdziesz coś dla siebie, chętnie pomogę w realizacji zamówienia.
#2016-03-04 14:36:09 

wojtek.milicz

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Nowy Targ

Wiek: 25

Chyba jednak wolę fizycznie zobaczyć to co mam kupować. Nigdy nie wiadomo jak to będzie, w internecie wszystko wygląda pięknie. Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Dzisiaj jadę do salonu zobaczyć co mają na tej ekspozycji. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015