#2016-02-08 03:27:43 

Mental89

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Giżycko

Wiek: 26

Jak myślicie ludzie, lepiej wysłać swoje dziecko na takie kursy z języków obcych organizowane przez szkoły językowe czy jednak zdecydować się na tradycyjne korepetycje w domu? Mnie akurat interesuje nauka hiszpańskiego, ale możliwe, że to nie ostatni język jakiego moje dziecko chce się nauczyć. Z jednej strony w szkole profesjonalnie i w ogóle, a z drugiej strony korepetytor prowadzi zajęcia w firmie indywidualnej, a do tego jeszcze w rpzyjemnych warunkach bo w domu. Nie wiem co wybrać kurcze…kasa tu akurat mało ważna.
#2016-02-08 05:22:59 

MarzenaKwidzyn

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Kwidzyn

Wiek: 31

zgadzam się z tym, że jednak korepetycje to zajęcia indywidualne, czyli po prostu lepsze, ale pod jednym warunkiem. Jak wybierzesz korepetytora to koniecznie kogoś z polecenia albo kogoś kogo może sprawdzić i podpytać ludzi korzystających z jego oferty. Akurat hiszpański jest dość trudny, a więc i korepetytor powinien być porządny
#2016-02-08 07:50:00 

jestem_niewinna

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Łódź

Wiek: 26

Akurat mój syn na angielskim kursie w Poznaniu , i to w szkole językowej właśnie, skorzystał bardzo i był bardziej zadowolony niż z korepetytora, który przyłaził do domu i prawie nic nie robił tylko kase brał…zraziłam się do tych ludzi, szkoły są lepsze.

#2016-02-08 08:12:22 

FLUX123

Użytkownik

Posty: 90

Skąd: Sosnowiec

Wiek: 37

wiesz co ci powiem, wiele zależy od oczekiwań, korepetytor dobry jak chcesz się doszkolić czy coś, ale jak nauka od zera to jednak lepszy kurs.
#2016-02-08 09:11:40 

Mental89

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Giżycko

Wiek: 26

Tak też mi się wydawało, ja pamiętam jak wyglądała moja szkoła języka niemieckiego, musiałem na szybko nauczyć się języka bo jechałem sezonowo do pracy, korepetytorzy okazali się nieskuteczni, a kurs w dobrej szkole szybko pokazał mi co i jak :D No nic, to chyna jednak wyślę swoje dziecko do szkoły, możecie coś polecić w Poznaniu?
#2016-02-08 10:25:34 

wojtek.milicz

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Nowy Targ

Wiek: 25

bo to mało tego jest, weź przeglądarkę internetowa i bez problemu znajdziesz szybko wiele szkół.
#2016-02-08 12:10:23 

jestem_niewinna

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Łódź

Wiek: 26

szukaj po opiniach, ja tak robiła szukając szkoły dla swojego dziecka i się nie zawiodłam, różnie mówią o opiniach pisanych w necie, ale uważam, że jednak jest to skuteczne źródło pozyskikowania informacji.
#2016-02-08 13:24:48 

Mental89

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Giżycko

Wiek: 26

dobra, już sobie poradziłem, dzięki za fajną dyskusję. Do usłyszenia
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015