#2016-02-01 04:25:01 

maelstrom

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Chorzów

Wiek: 30

No witam. Chciałbym się tu dowiedzieć czy we Wrocławiu montaż drzwi można gdzieś załatwić? Bo od jakiegoś czasu pytam po znajomych, ale nikt mi pomóc nie może, bo nikt nie zna. Sam już nie wiem, gdzie szukac, a czasu nie mam, bo drzwi czekaja i doczekać się nie mogą. Sam tego nie zrobie, bo tam trzeba kilka rzeczy poprzerabiać, a ja nie tyle, co nie umiem, tylko sprzętu nie mam, żeby to zrobić. Wole zaplacic i mieć zrobione
#2016-02-01 04:46:32 

Mental89

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Giżycko

Wiek: 26

No słuchaj, poszukaj sobie w internecie, to na pewno znajdziesz bardzo szybko. Montażem drzwi się kilka firm zajmuje. U niektórych, jak kupujesz drzwi, to masz usluge gratis albo za jakas dodtakową opłatą Ci to zrobią, ale koszty to duże nie powinny być. Chyba ze chcesz je przenieść z jednego końca sciany na drugi i będzie trzeba kuc pol mieszkania :P
#2016-02-01 07:04:48 

maelstrom

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Chorzów

Wiek: 30

Nie no, drzwi maja być w tym samym miejscu, ale chodzi o to, ze nie pasuja do tej framugi, która mam i trzeba ja trochę poszerzyć, żeby się w nia zmiescily. Już rzeczywscie w internecie trochę poszukałem i rzeczywiście znalazłem jedna firme, która mi to zrobi. A przy okazji zapytam, bo może wiesz, czy jakies drewniane okna Wrocław mi zaoferuje?
#2016-02-01 08:19:29 

Mental89

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Giżycko

Wiek: 26

Okna niedawno zamawiałem sam do siebie, wiec bez problemu tez je znajdziesz i kupisz, wiec się nie martw. Poszukaj dobrze w necie, to zawsze dobrze działa i wcale nie zajmuje tak dużo czasu, jak się umie szukac ;)
#2016-02-01 09:00:23 

maelstrom

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Chorzów

Wiek: 30

No dobra, będę szukał.
#2016-02-01 09:33:42 

FLUX123

Użytkownik

Posty: 90

Skąd: Sosnowiec

Wiek: 37

A to jeszcze ja się podłączę do dyskusji i zapytam czy można kupić we Wrocławiu drzwi Gerdy? Widziałem takie u znajomych i nie wiem, gdzie je kupili. Nie mam czasu, żeby chodzic po sklepach i szukac czy to na pewno te, a sa mi potrzebne jak najszybciej.
#2016-02-01 10:11:49 

Mental89

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Giżycko

Wiek: 26

Internet! Polecam internet. Otwierasz wyszukiwarke, wpisujesz to, czego szukasz i już wszystko Ci wyskakuje i masz. Nawet drzwi Gerdy znajdziesz, jak się dobrze postarasz, a wcale długo nie będzie trwalo.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015