#2016-01-27 04:57:29 

Mental89

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Giżycko

Wiek: 26

Przeglądam strony internetowe każdego dnia i przyznam szczerze, że powoli zaczynam być zniesmaczony wszystkimi informacjami, jakie się tam pojawiają. Praktycznie nie ma tutaj żadnego ładu. Szukam w kilku miejscach na raz, bo rzadko można spotkać stronę, która rzetelnie opisuje kilka problemów z różnych dziedzin życia. Może wy macie jakieś odnośniki, bo jak jak narazie na nic ciekawego nie trafiłem.
#2016-01-27 06:57:24 

tyciakicia

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Krynica

Wiek: 28

Jest kilka takich stron w sieci, ale faktycznie trzeba trochę poszukać. Najlepsze według mnie są wszelkiego rodzaju blogi tematyczne, ale ty chciałbyś mieć wszystko w jednym miejscu. I na to jest recepta. Ja ostatnio znalazłam kilka fajnych artykułów na stronie poświęconych macierzyństwu i to w bardzo obszernym wydaniu.
#2016-01-27 07:32:34 

Lucy

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Katowice

Wiek: 26

Muszę przyznać, że blogi dla mam to faktycznie najlepsze źródło informacji jeśli chodzi o macierzyństwo. Mówię tutaj oczywiście o praktyce, bo jeśli chodzi o sprawy merytoryczne, to każdy musi szukać swojego źródła. Jest na nich sporo informacji z życia wziętych. Tematy są pisane przez mamy i dla mam. Dzięki temu artykuły są ciekawe i można je zastosować w życiu, jeśli zachodzi taka potrzeba.
#2016-01-27 07:56:00 

FLUX123

Użytkownik

Posty: 90

Skąd: Sosnowiec

Wiek: 37

Z takich portali dowiesz się zarówno o tym dlaczego niemowlaki nie mają apetytu, jak i tego dlaczego mają kolki. To wiarygodne źródło informacji dla każdego, kto szuka szybkiej porady.
#2016-01-27 08:08:57 

Niewiarygodna82

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Poznań

Wiek: 27

Na tych portalach porusza się sporo innych spraw. Czytałam ostatnio na przykład porady dla mam, które chcą wrócić do pracy, a nie wiedzą, jak się do tego zabrać. Poza tym można poczytać o tym, jak znaleźć pracę zdalną, która szczególnie w czasie opieki nad małymi dziećmi wydaje się być na wagę złota. Był też artykuł o tym jak można być asertywnym, który zainspirował mnie do działania. W tym ostatnim przypadku bardzo ważny jest trening własnego zachowania.
#2016-01-27 10:52:12 

gaderypoluki

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Mielec

Wiek: 29

Zawsze wiedziałem, że wszystkie informacje są zawarte na stronach internetowych, tylko trzeba wiedzieć, jak do nich dotrzeć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015