#2016-01-22 04:42:31 

Moody

Użytkownik

Posty: 43

Skąd: Tarnobrzeg

Wiek: 29

Witajcie, chciałbym was zapytać o kilka rzeczy związanych z urządzaniem bardzo małego wnętrza. Chodzi o to, że mamy kawalerkę po babci mojej dziewczyny i chcemy ją jakoś urządzić żeby było wszystko i wygodnie. Da się tak?
#2016-01-22 06:54:03 

Szalonooki

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Zawiercie

Wiek: 27

Nie wiem czy się tak da, zeby było wszystko chociaż miejsca niema. Macie chociaż łózko w tej swojej kawalerce?
#2016-01-22 07:36:47 

Moody

Użytkownik

Posty: 43

Skąd: Tarnobrzeg

Wiek: 29

Nic jeszcze nie mamy, bo stare meble trzebabyło wyrzucić, do niczego się nie nadawały. Musimy kupić wszystko, może być nowe ale żeby nie było jakoś koszmalnie drogie.
#2016-01-22 09:33:49 

Mia

Użytkownik

Posty: 90

Skąd: Hrubieszów

Wiek: 34

To jak nawet spania nie macie to ja bym na waszym miejscu kupiła rogówkę. Naprzykład takie: http://blackcatdesign.com.pl/c/1583/narozniki-z-funkcja-spania.html. Można na tym gości przyjąć i spać, można ludzi na tym przesypiać jak zostaną po imprezie. Za to ja się przyczepię do tematu i zapytam czy ktoś wie gdzie mogę kupić komody albo mebliścianki w starym stylu?
#2016-01-22 11:37:26 

Lucy

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Katowice

Wiek: 26

Ad 1: narożnik to chyba jedyne wyjście w waszym przypadku, do tego możecie większość szafek i półek powiesic, żeby zaoszczędzić trochę miejsca na podłodze. Ad 2: Ładna komoda retro to jest nawet i w internecie, tylko trzeba poszukać. Patrzyłaś na tej stronie, którą sama przytoczyłaś?
#2016-01-22 11:50:44 

Moody

Użytkownik

Posty: 43

Skąd: Tarnobrzeg

Wiek: 29

W sumie to źle się wyraziłem. Mamy kawalerkę, ale babcia dopilnowała, żeby cały duży pokój – jedyny jaki jest podzielić na dwa ścianką i powiesić drzwi składane, dlatego ma się wrażenie, że pokoje są dwa. Dlatego w częsci wypoczynkowej chcemy postawić designerskie fotele co by goście mogli sobie wygodnie posiedzieć ale przy okazji nie widziec co się dzieje w “sypialni”. Przynajmniej jak bedą zjeżdżac na party to będzie gdzie położyć płaszcze.
#2016-01-22 13:25:30 

Szalonooki

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Zawiercie

Wiek: 27

Albo ludzi, którzy za wcześnie odpadną aahahaah. Jakie chcecie kolory tych foteli? Pytam,bo w kawalerkach teraz jest trend na to,żeby meble wypoczynkowe typu sofy i fotele były w odznaczających się kolorach, na zasadzie kontrastu.
#2016-01-22 15:47:09 

Moody

Użytkownik

Posty: 43

Skąd: Tarnobrzeg

Wiek: 29

Tak właśnie chcemy zrobić, meble- szafki raczej stonowane a fotele oczobijne, żeby nie powiedzieć dosadniej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015