#2016-01-19 22:58:41 

FLUX123

Użytkownik

Posty: 90

Skąd: Sosnowiec

Wiek: 37

Od jakiegoś czasu zmagam się z trudnymi nocami. Niestety problem się nasila i zdarza mi się przeleżeć kilka godzin bez zmrużenia oka. Co za tym idzie wstaję jeszcze bardziej zmęczony niż w momencie, w którym się kładłem spać. Jeszcze trochę i się wykończę z takim odpoczynkiem. Byłem u lekarza ogólnego, ale ten stwierdził, że to tylko przemęczenie. Coraz bardziej jestem przekonany do tego, że chyba się pomylił. Macie podobne problemy do moich?
#2016-01-20 00:54:16 

Liza

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Opole

Wiek: 33

Trudności ze spaniem ma wielu ludzi. Nie zawsze jest to do stwierdzenia na pierwszy rzut oka, ale mi akurat kilka godzin snu wystarcza. w innym przypadku byłabym nie do życia. trudności z zasypianiem pojawiły się u mnie w momencie rozpoczęcie nowej pracy i jestem wręcz przekonana, że mają swoje źródło w mojej psychicę.
#2016-01-20 02:28:26 

Mental89

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Giżycko

Wiek: 26

Z reguły problemy z zasypianiem, mówię tutaj o tych przewlekłych wiążą się z problemami natury psychicznej. Jeśli byłby to skutek zmęczenia, to problem z zasypianiem pojawiałby się tylko na jakiś czas i to okresowo.
#2016-01-20 04:37:06 

Tasza

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Szczecin

Wiek: 22

Istnieje kilka dobrych sposobów na sen, które możesz wdrożyć do swojego życia. Może nie spowodują, że problem zniknie od razu, ale będziesz miał świadomość tego, że nie pozostajesz bierny względem problemu. Takie metody były już stosowane przez nasza babcie i na pewno wiesz gdzie ich poszukać.
#2016-01-20 06:00:54 

wojtek.milicz

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Nowy Targ

Wiek: 25

Jeśli jeden lekarz nie może postawić trafnej diagnozy to sprawa jest prosta. Mysisz się zgłosić do innego lekarza. Sprawdź opinię o nim, popytaj znajomych. Ja zawsze tak robię w momencie, kiedy wybieram się po raz pierwszy na konsultację. A problemów ze snem serdecznie współczuję, wiem co to za problem, bo mój ocjiec się z tym zmagał.
#2016-01-20 08:17:08 

Mia

Użytkownik

Posty: 90

Skąd: Hrubieszów

Wiek: 34

A próbowałeś lekarstw na tę dolegliwość? Są przecież dostępne na rynku specyfiki, które pozwalają zasnąć. Z reguły w ich przypadku jest jeden minus, że mogą cię uzależnić. Powinieneś więc ocenić ryzyko i podjąć decyzję, czy ich naprawdę potrzebujesz, ale sądzę, żę w twoim przypadku nie ma zbytnio wyjścia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015