#2016-01-14 08:57:30 

Zenek

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Sieradz

Wiek: 37

Witam wszystkich, tak szperam w internecie i szukam grilla. Chodzi mi dokładnie o taki betonowy, montowany na stałe. Ktoś zna może jakąś firmę, która ma w ofercie coś takiego? Byłem w kilku sklepach na mieście ale ceny mają kosmiczne.
#2016-01-14 09:17:24 

Mental89

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Giżycko

Wiek: 26

Mam u siebie na ogrodzie właśnie coś takiego. Jeżeli interesują cię takie rzeczy to sprawdź tutaj http://www.artogrodowe.pl/sklep/?grille,19. Ogólnie nie są to tanie rzeczy, ale jeżeli chcesz mieć trwały, dobry grill to polecam.
#2016-01-14 10:42:45 

Bart

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Konin

Wiek: 26

Ja podobną konstrukcję zrobiłem sam. Wymurowałem sobie fajny grill w zabudowie z miejscem na talerzyki i sztućce. Roboty na kilka godzin, to fakt, ale zawsze inaczej się patrzy na coś, co zrobiło się własnymi rękoma. Zresztą ja to tak lubię sobie pokombinować.
#2016-01-14 12:18:29 

gaderypoluki

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Mielec

Wiek: 29

Znajomy ma właśnie taki grill na ogrodzie. Z tego co wiem to kupił go gdzieś w sklepie. Dostajesz paczkę z elementami do złożenia i tyle. Chwila moment i masz postawione wszystko. To takie puzzle tylko z dużymi elementami. Jak będę u niego to dowiem się, gdzie to kupił, i dam znać jak będę coś wiedział. Pozdrawiam i życzę owocnych zakupów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015