#2016-01-04 05:31:49 

MarzenaKwidzyn

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Kwidzyn

Wiek: 31

Cześć! Chce odnowic swoja sypialnie i szukam ciekawych dekoracji. Ostatnio natrafilam w sklepie na ciekawe zasłony, kupiłam też nową narzutę na łóżko, ale czegoś nadal mi brakuje. Szukam jakiejś oryginalnej ozdoby na ścianę, bo nie chcę zawieszać obrazu. Co polecacie?
#2016-01-04 06:16:02 

FLUX123

Użytkownik

Posty: 90

Skąd: Sosnowiec

Wiek: 37

Możliwości jest naprawdę wiele. A przeglądałaś naklejki ścienne do sypialni? Kosztują naprawdę niewiele, a mozna przy ich pomocy wyczarować bardzo fajne efekty. Ja zdecydowałem sę na nakleję w Saloni i wszyscy goście bardzo chwalą.
#2016-01-04 07:06:47 

gaderypoluki

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Mielec

Wiek: 29

Skoro nie obraz to może jakieś zdjecie rodzinne lub krajobraz wykonany podczas podróży poślubnej? W sypialni za łóżkiem sprawdzą się też tapety.
#2016-01-04 07:27:30 

MarzenaKwidzyn

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Kwidzyn

Wiek: 31

Tapet nie planuję kleić na ścianach, a zdjęcia nie do końca mi pasują do aranżacji. Zaciekawily mnie jednak naklejki ścienne. Boje się tylko, że szybko zaczną się odklejać i znowu będę musiała szukać czegoś nowego.
#2016-01-04 10:06:53 

FLUX123

Użytkownik

Posty: 90

Skąd: Sosnowiec

Wiek: 37

Bez obaw. Dobre naklejki trzymają się naprawdę długo. Nierzadko producenci dają też gwarancję, wiec nie musisz się obawiać. Moja trzyma się już czwarty rok i nic nie wskazuje na to żeby miała wkrótce zacząć się odklejać :)
#2016-01-04 11:59:48 

jestem_niewinna

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Łódź

Wiek: 26

Jeśli boisz się naklejek to zdecyduj się na malarski szablon dekoracyjny (F2). Bez większych trudnosci znajdziesz szablony podobne do naklejek, bo wybór jest ogromny. Konkurencyjne są również ceny, dlatego nie wydasz na remont zbyt wiele. Ja wszystkie szablony, jakie wykorzystałam w mieszkaniu, kupilam w sklepie http://studio-dekoracji.com.pl/7-szablony-malarskie. Zobacz, a może sama coś tam znajdziesz.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015